Провели урок та подивитись міський захід до 203 річниці Т.Г.Шевченка. Дякую за співпрацю вчителю Мазур Я.В., колегам-методистам та Андрєєвій О.О. 5-А клас, ви гарнюні, гарно читали Шевченка та грали у професії!
Конспект відкритого
уроку
За змістом: Шевченківський урок
«Тарасові шляхи» (до 203-річчя народження Великого Кобзаря), підготувала Мазур
Я.В., вчитель української мови та літератури
Мета
виховна:
Відзначити роковини Великого Кобзаря
Мета
пізнавальна: поширення знань дітей про життя та творчість Великого Кобзаря
Т.Г.Шевченка
Мета
дидактична: розвиток у дітей навичок виступу на сцені перед великою аудиторією
людей, розвиток навичок виразного читання віршів
За формою: профорієнтаційний
урок-ділова гра на тему: «Презентація професій актора, диктора, журналіста,
фотографа, відео-оператора», підготувала методист з профорієнтації Деркач В.Г.
Мета
пізнавальна: Дати поняття про творчі професії, поширити поняття про професії
актора, диктора, журналіста, фотографа, відео-оператора
Мета
дидактична: залучити дітей до елементів діяльності, які виконують люди названих
професій, об’єднавши їх у групи:
1. Актори –
13 учнів-читців
2. Фотографи
– 2 учениці
3.
Відео-оператори – 2 учня
4. Знавці
професій : журналіст - Софія Аксьонова актор – Андрій Скакун
5. 5 учнів –
журналісти, які будуть писати статті про захід (3 учнів), тележурналісти, які
будуть виступати по телебаченню з розповіддю про захід (2 учнів)
Перспективне
завдання: -актори вивчили матеріал за темою « Тарасові шляхи»
-знавці
професій отримали матеріали з професіограм (журналіст, актор)
-4 учням
запропоновано робити фото та відео заходу.
-Журналісти
отримають завдання під час уроку.
Запрошені: журналіст ТБ «Оріон» Андрєєва О.О.
Методисти з профорієнтації шкіл міста Хід уроку:
І.Вступ.
1. Тема, мета, запрошені.
2.Розподіл обов’язків, роздача бейджиків. розподіл місць біля пам’ятника.
ІІ. Основна частина.
1. Актори – 13 учнів-читців (читають
вірші та прозу)
2. Фотографи фотографують – 2 учениці
3. Відео-оператори – роблять зйомку 2 учня
4. Знавці професій слухають : журналіст - Софія Аксьонова актор – Андрій Скакун
5. 5 учнів – журналісти, які будуть
писати статті про захід (3 учнів), тележурналісти, які будуть виступати по
телебаченню з розповіддю про захід (2 учнів) – слухають
2.
Бесіда про виконання своїх обов’язків:
А) Актори: -Що було приємно, легко робити?
-Які були труднощі?
-Знавець професії актора читає професіограму.
-Слово журналісту, диктору, режисеру – Андрєєвій О.О. (про роботу актора, диктора, журналіста)
Б)Журналісти
-Що було приємно, легко робити?
-Які були труднощі?
-Знавець професії журналіста читає професіограму.
В) Фотограф:
-Що було приємно, легко робити?
-Які були труднощі?
Г) Відео-оператори:
-Що було приємно, легко робити?
-Які були труднощі?
3.Інтервю (експромт)
– задають питання методистам:
Оцініть роботу наших артистів, які сьогодні виступали
-Що Вам сподобалось?
-Що би Ви змінили у виступі?
ІІІ. Підсумок.
А зараз ми подивимось виступ майже професіоналів – починається міський
захід, присвячений роковинам Т.Г.Шевченка. Отже , дивимося та вчимося
майстерності.
Комментариев нет:
Отправить комментарий